''Firmamız kurulduğu günden bu yana çözüm odaklı yaklaşımları, müşteri taraflı bakış açısı, teknolojik altyapı ve gelişmelere yaptığı yatırımlarla yurtdışı seyahatlerinde yön veren bir konumda olmuştur.''

Neden beraber seyahat etmeliyiz? Biraz daha detaylı anlatalım.

Size Özel Seyahatler

Şirketiniz, çalışanlarınız yada müşterileriniz için en iyi ve en kolay destinasyon alternatiflerini hızlıca hazırlıyoruz. Çalıştığımız ülkelerde yılların getirdiği tecrübe ile size en uygun alternatif ve bütçeleri çıkarıyoruz. Beraber yapacağımız son dokunuşlarla, herkesin memnun kalacağı unutulmaz bir seyahat programlıyoruz!

Anahtar Teslim Toplantılar

Yurtdışında seyahat öncesi ve organizasyon boyunca tüm hazırlıkları ve çalışmaları, başından sonuna kadar müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve taleplerine göre yapıyoruz. Size kalan sadece aklınızda canlandırdığınız toplantıyı ya da lansmanı en güzel şekilde yapmak!

Unutulmaz Kültür Turları

Seyahat edilen ülke ve şehirlerin en gözde tarihi ve turistik mekanlarında yerel rehberler eşliğinde misafirlerimizin hatıralarından silinmeyecek turlar ve programlar bizim sizin için hazırladığımız ayrıcalıklardan sadece bir tanesidir.

Muhteşem Gala Yemekleri

Seyahat edilen ülkelerde sizin, çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin en iyi restaurantlarda, Türk damak tadına uygun harika menüler ve canlı müzik programları eşliğinde kalite zaman geçirmenizi sağlıyoruz. Bu unutulmaz Gala yemeklerinin müşteri ve çalışanların kaynaşmasında ne kadar önemli olduğunu biliyoruz!
0
YILLIK TECRÜBE
0
+
ORGANİZASYON
0
+
KURUMSAL MÜŞTERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI